تعداد بازدید:1234 | تاریخ انتشار:23-7-1390
لینک سوم+ توضیح+ درخواست
.

با تشکر از همه بزرگوارانی که تا کنون در این نهضت اینترنتی مردمی برای پاسداری از خط ولایت در امتداد تفکر عاشورایی مشارکت کردند، به اطلاع می‌رساند:

» به امید خدا این وبلاگ برای مناسبت‌های صفر (اربعین و شهادت نبی اکرم و امام حسن و امام رضا -علیهم افضل صلوات الله- نیز به روز خواهد شد). از همه طراحان عزیز دعوت می‌کنیم در این حرکت حضور داشته باشند و البته تناسب مضامین دینی و تاریخی با مسائل روز را نیز مد نظر داشته باشند.

» وبلاگ گرانقدر بیم‌عرف‌ت برای پوسترهای عاشورایی لینک سوم هم تدارک دیده‌است. برای دانلود هر پوستر می توانید از لینک‌های این وبلاگ نیز استفاده کنید (با کلیک بر تصاویر کوچک). سری اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم.

» بزرگوارانی که در تکثیر و توزیع این پوسترها کوشیده‌اند برای ثبت دقیق‌تر انعکاس‌های این نهضت مردمی، از طریق قسمت نظرات وبلاگ اطلاعاتی درباره شهر، مرکز یا نهاد یا هیئت مربوطه، تعداد و عنوان پوسترهایی که تکثیر کرده اند و ... (ترجیحاً همراه شماره تماس برای گرفتن اطلاعات دقیق‌تر و ثبت خاطرات) بنویسند.

عظّم الله اجورکم

شنبه پنجم دی 1388

نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 3+6 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات