تعداد بازدید:523 | تاریخ انتشار:16-10-1396
کارگاه تولید پوستر و موشن گرافیک«نه گرداب، نه مرداب»برگزارشد

با حضور هنرمندان نهضت مردمی پوستر انقلاب و در واکنش به آشوب‌های اخیر

کارگاه تولید پوستر و موشن گرافیک «نه گرداب، نه مرداب» برگزار شد

 

اجتناب همزمان از گرداب اغتشاش علیه امنیت و ارکان نظام جمهوری اسلامی و نیز مرداب کم کاری و محافظه کاری در پیگیری مطالبات مردم و رهبری. این یکی از پیام های محوری کارگاه «نه گرداب، نه مرداب»با موضوع وقایع اخیر کشور بود که در دبیرخانه نهضت مردمی پوستر انقلاب در مشهد برگزار شد. محکومیت اغتشاشات، اهمیت پایبندی به آرمان های انقلاب، لزوم پیگیری درست مطالبات بر حق و قانونی مردم و... نیز برخی دیگر از محورهای مورد توجه این کارگاه دو روزه بود که با حضور استاد مسعود نجابتی و همچنین 22 هنرمند از استان های مختلف کشور برگزار شد.

در بخش ابتدایی کارگاه استاد مسعود نجابتی در افتتاحیه‌ی کارگاه نه گرداب،نه مرداب بر لزوم تولید محصول متناسب با  نیازهای مردم و همچنین مشارکت مردم در فرآیند تولید تاکید کرد. همچنین در بخش ایده پردازی علی حیاتی، مدیر هنری استودیو 3در4 تهران، ضمن اشاره به لزوم تولید کار موثر اجتماعی و حساسیت‌های انتخاب پیام در تولید محصول گفت: با توجه به جوانب مختلف اتفاقات اخیر و اهمیت حفظ مطالبه گری برای مردم باید مراقب پرتگاه‌های اطراف مسیر باشیم و اقتضائات فضای مجازی، فهم مخاطب و بهانه های معاندین را به خوبی مد نظر داشته باشیم. در ادامه، هنرمندان گرافیک با مدیریت دبیرخانه نهضت به تبادل نظر و ایده پردازی برای تعیین پیام ها و قالب ها پرداختند.

محصول نهایی کارگاه «نه گرداب، نه مرداب»، تعدادی محصول گرافیکی و موشن گرافیک است که به زودی از طریق پایگاه اینترنتی و صفحات مجازی نهضت مردمی پوستر انقلاب در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

 


نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 1+4 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات