تعداد بازدید:1746 | تاریخ انتشار:14-8-1390
نهضت پوسترهای عاشورا رتبه ی برتر جشنواره سراج
نهضت مردمی پوسترهای عاشورا رتبه ی برتر خلاقیت و ابتکار را در جشنواره و نمایشگاه سراج کسب کرد.

به گزارش مصور؛ نهضت مردمی پوسترهای عاشورا در اولین جشنواره و نمایشگاه تشکل های مردم نهاد «سراج» در عرصه ی خلاقیت و هنر حائز رتبه ی برتر شد.
در مراسم اختتامیه جشنواره که 13 آبان ماه با حضور ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهور، داوود امینی مشاور وزیر و مدیر سازمان تشکل های مردم نهاد وزارت کشور و محمود صلاحی استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولین کشور و استان در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، مریم حدادی به نمایندگی از شبکه مردمی نهضت پوسترهای عاشورا لوح تقدیر و تندیس جشنواره دریافت کرد.

دبیر نهضت مردمی پوسترهای عاشورا در حاشیه اختتامیه این جشنواره گفت: این پنجمین تقدیر از این نهضت مردمی بود که حاصل تلاش همه بچه های نهضت در کل کشور اعم از طراحان، ایده پردازان، مترجمان، بانیان چاپ، توزیع کنندگان و رابطان اطلاع رسانی می باشد.
محمدرضا میری افزود: موج جدید نهضت با هدف ابلاغ پیام های ولی امر مسلمین به مخاطبین جهان اسلام به وسیله زبان گرافیک تحت عنوان "محرم بیداری" آغاز شده است. مخاطبین در آستانه ماه محرم می توانند جهت مشارکت در این حرکت فایل پوسترهای مورد نیاز خود را از سایت نهضت به آدرس www.postermovement.ir دانلود، چاپ و توزیع نمایند.

گفتنی است غرفه نهضت مردمی پوسترهای عاشورا در نمایشگاه 3 روزه جشنواره سراج مورد بازدید و استقبال مسئولین شهر، استان و کشور قرار گرفت.


نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 2+9 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات