تعداد بازدید:2207 | تاریخ انتشار:10-5-1391
توزیع فلش کارت بیداری اسلامی نهضت مردمی پوسترهای عاشورا
توزیع فلش کارت مجموعه پوسترهای بیداری اسلامی نهضت مردمی پوسترهای عاشورا ویژه زائرین و میهمانان عرب زبان آغاز شد.

دبیر نهضت مردمی پوسترهای عاشورا در گفتگو با خبرنگار نهضت در این باره گفت: این پک، اولین مورد از محصولات فرهنگی تولیدی نهضت می باشد که حاصل کار تیمی ایده پردازان، مترجمان و طراحان است.

محمدرضا میری از این تولید تحت عنوان "سوغات انقلابی مشهد" یاد کرد و اظهار داشت: ما معتقدیم که این پک فرهنگی می تواند سوغات انقلابی مشهد برای زائرین عرب زبان سایر کشورهای اسلامی باشد. پوسترهای این مجموعه قبلا به صورت مجازی در اختیار مخاطبین جهان اسلام قرار گرفته بود اما به نظر رسید با توجه به خلاء موجود در بحث سوغات فرهنگی مشهد و بویژه سوغات انقلابی این شهر مقدس لازم است چنین محصولی تهیه و ارائه گردد. و ما خوشحالیم که می توانیم بیانات ولی امر مسلمین را در شهری که خاستگاه ایشان است و نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشته، به دست مخاطبین امت اسلامی برسانیم.

وی افزود: در پوسترهای این پک به طور کل جملات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (حفظه الله) تصویرسازی شده است تا این ادبیات انقلابی را که همیشه زیر بنای حرکت هنری-تبلیغی ما بوده است، به سایر مسلمانان کشورهای اسلامی انتقال دهیم.

میری گفت: این پک فرهنگی شامل 16 پوستر با موضوع بیداری اسلامی است که حاصل کار تیمی طراحان، مترجمان و ایده پردازان نهضت مردمی پوسترهای عاشورا بوده و به زبان عربی می باشد.


نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 1+5 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات