تعداد بازدید:1837 | تاریخ انتشار:27-10-1393
تقدیر از فعالان نهضت در پنجمین سالگرد تاسیس

در آستانه پنجمین سالگرد تاسیس نهضت مردمی پوستر انقلاب، آیت الله علم‌الهدی، امام جمعه مشهد و شورای سیاستگذاری نهضت از برخی فعالان این نهضت تقدیر کردند.

از میان برادران طراح، آقایان محمود بازدار، حمید فخار و حمید قربان‌پور به دلیل بیشترین فعالیت و تعامل با نهضت تقدیر شدند. همچنین خانم‌ها وجدانی از مشهد به دلیل فعالیت چشمگیر و تعامل مستمر با نهضت و اهتمام به ایجاد شبکه خواهران و رنجبر از تهران به دلیل تعامل مستمر، بیشترین تولید محصول و اهتمام به اقدام بهنگام به نمایندگی از خواهران طراح مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم همچنین از سرکار خانم مروی‌زاده و خانواده ایشان به دلیل همراهی همه جانبه از سال 88 در عرصه‌های سایبری، تامین محتوا، توزیع مجازی و حقیقی و همچنین ترویج الگوی نهضت به عنوان خانواده نهضتی تقدیر به عمل آمد.

تقدیر ویژه نهضت نیز به همسنگران اصفهانی به دلیل دارا بودن بیشترین و پیشکسوت‌ترین فعالان تعلق گرفت. این تقدیر را حامد مغروری به نمایندگی مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی آیه اصفهان دریافت کرد.


لینک گزارش این دیدار:

http://postermovement.ir/shownews.php?type=1&id=208

 

نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 8+5 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات