تعداد بازدید:1450 | تاریخ انتشار:2-4-1393
گرافیست‌ها «سرطان مصرف» را به تصویر می‌کشند
دومین کارگاه کشوری نهضت مردمی پوستر انقلاب با موضوع مصرف گرایی و با عنوان «سرطان مصرف» در اصفهان برگزار می‌شود.

در این کارگاه که با حضور 35 تن از طراحان گرافیک این نهضت از 7 استان کشور در اصفهان برگزار می شود، طراحان گرافیک در مدت سه روز به تولید اثر می پردازند.

استاد اصغرطاهرزاده در حوزه محتوا و استاد مسعود نجابتی و استاد محمدرضا دوست محمدی در حوزه گرافیک، اساتید این دوره سه روزه خواهند بود.

کارگاه سرطان مصرف با مشارکت مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی آیه اصفهان در روزهای 4 تا 6  تیرماه برگزار خواهد شد. در پایان نیز آثار تولیدی مورد نقد اساتید قرار خواهد گرفت.

این کارگاه دومین کارگاه کشوری نهضت مردمی پوستر انقلاب می باشد.
پیش از این، کارگاه ایران جوان با موضوع افزایش جمعیت، در تهران برگزار گردید و آثار تولیدی آن مورد استقبال مردم در سراسر کشور واقع شد.

نهضت مردمی پوستر انقلاب که از سال 88 و با تولید و توزیع پوستر در شبکه‎های مردمی آغاز به کار کرد، هر ساله مبتنی بر اولویت‌های مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی و جهت استفاده عموم مردم دست به تولید و انتشار آثار گرافیکی می زند. فراخوان سرطان مصرف با موضوع مصرف گرایی بی رویه آخرین فراخوان این نهضت می باشد و محصولات کارگاه مربوطه به زودی بر روی سایت این نهضت به آدرس  postermovement.ir جهت استفاده عموم مردم و مراکز فرهنگی ارائه خواهد شد.

 

+لینک پوستر فراخوان سرطان مصرف


نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 6+4 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات