تعداد بازدید:1240 | تاریخ انتشار:24-7-1390
نمایشگاه پوستر “راه روح الله” گشایش یافت
نمایشگاه پوستر“راه روح الله” با حضور حاج سعید قاسمی و حجت الاسلام نظافت که در افتتاحییه دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مشهد به ایراد سخنرانی پرداختند، گشایش یافت.

به گزارش گروه هنری مصور، در این مراسم که با حضور جمع زیادی از فعالان مراکز فرهنگی و هنری، مساجد و دانشگاه ها ی مشهد مقدس برگزار شد حاج سعید قاسمی طی سخنانی ضمن انتقاد از کوتاهی نهاد های دولتی در حمایت  از فعالیت های فرهنگی و هنری منطبق بر آرمان های امام و انقلاب اسلامی، راه جبران این کوتاهی ها را شکل گیری و فعال شدن تشکل های مردمی دانست.

این فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: نیاز امروز جبهه فرهنگی انقلاب دارا بودن یک شبکه قوی و فراگیر مردمی است تا با هماهنگی، تاثیرگذاری و نمود بیشتری به فعالیت بپردازد.

وی در ادامه نیروهای این جبهه را به کسب بیش از پیش مهارت های ادبی، هنری و رسانه ای فرا خواند.

او همچنین با اشاره به اینکه برخی از آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه بسیار ناب هستند، ازینکه این تولیدات مانند بسیاری دیگر از آثار هنری انقلاب اسلامی هنوز به اندازه کافی منتشر و معرفی نشده اند ابراز تاسف کرد  .


گفتنی است نمایشگاه پوستر راه روح الله  شامل 21 قطعه از  آثار گرافیکی محمد رضا میری است که منتخبی است از نهضت پوسترهای عاشورا ، پوستر های غزه و همچنین پوسترهایی با موضوع اندیشه و سیره امام راحل (ره)  و تا 22 خرداد ماه (سالگرد حماسه چهل میلیونی مردم) در محل دفتر مطالعات جبهه  فرهنگی انقلاب اسلامی  واقع در مشهد، قرنی 31، پلاک 16 دایر خواهد بود.

علاقه مندان می توانند به جز روزهای تعطیل از ساعت 9تا12 و 17 تا 20 از این نمایشگاه بازدید نمایند.
همچنین همزمان با برگزاری این نمایشگاه، ثبت نام دوره های تابستانی اندیشه و هنر انقلاب اسلامی نیز در این دفتر انجام خواهد پذیرفت که از جمله سر فصل های آن برگزاری کارگاه آموزشی گرافیک خواهد بود.

 

 

چهارشنبه بیست و ششم خرداد 1389

نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 10+9 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات