تعداد بازدید:1325 | تاریخ انتشار:29-9-1390
دیدار اعضای ستاد مردمی بزرگداشت 9 دی با آیت الله علم الهدی
اعضای ستاد مردمی بزرگداشت حماسه 9 دی در مشهد با حضرت آیت ا... علم الهدی دیدار کردند.

به گزارش گروه هنری مصور؛ در این دیدار که 28 آذرماه برگزار شد، امام جمعه مشهد گفت: اگرچه در مسیر انقلاب ترس و یأس در ما راه ندارد اما گاه بر اثر حرکات پیچیده و پرسرعت دشمن دلشوره هایی ایجاد می شود که حتی بعضی از بزرگان و مسئولین هم آن را درک نمی کنند. اما همین دلشوره ها با دیدن انسجام و نشاط نیروهای ارزشی مانند شما از بین می رود و جای خود را به قوّت قلب و خوشحالی می دهد.
آیت ا... علم الهدی با اشاره به اهمیت حضور در صحنه و پر کردن چشم دوست و دشمن گفت: گاه با کوچکترین اتحاد و انسجام بین نیروهای ارزشی دشمن به شدت عقب نشینی می کند و فرصت جولان را از دست می دهد. لذا شما، هم باید در بعد برنامه ریزی کار کنید و هم در بعد تبلیغات و بروز جلوه ی بیرونی 9 دی و دو برابر انرژی اصل کار را، صرف جلوه و ظهور آن کار نمایید. در فضای مجازی نیز باید پر حجم و قوی کار نمایید.
ایشان سپس به کارکردهای مهم 9 دی اشاره کرد و افزود: 9دی هم باعث ساقط شدن اصلاح طلب ها و فتنه گران و نفوذی ها شد و هم باعث شد مردم از تمام جریانات سیاسی حتی اصول گرایان قطع امید کنند و خود را مستقیماً پشت سر رهبری ببینند و بیایند.بر همین اساس ستاد مردمی 9 دی باید به ارتباط قوی امت و امام بپردازد، آنها را منسجم نموده و در مواقع لزوم آماده ی دفاع نماید.
در ابتدای این دیدار، نماینده ی ستاد، گزارش جلسات و همچنین تقویم برنامه های اجرایی ایام 9 دی را که توسط مراکز مردمی انجام می شود به امام جمعه مشهد ارائه داد.
نهضت مردمی پوسترهای عاشورا نیز به عنوان عضو این ستاد آمادگی خود را جهت تأمین محتوای تبلیغاتی ایام 9 دی اعلام نمود. 


نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 8+9 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات