تعداد بازدید:3134 | تاریخ انتشار:11-5-1397
دانلود مجموعه پوستر ایرانی که دوستش دارم
نهضت مردمی پوستر انقلاب صد و سی و دومین مجموعه پوسترخود را با عنوان "ایرانی که دوستش دارم" بر روی سایت نهضت بارگذاری کرد. این مجموعه که شامل 23 پوستر از 9  طراح است با موضوع نقد مدیران ناکارآمد، اشرافیت در مسئولین، رانتخواری آقازادگان و... منتشر شده است.
این مجموعه پوستر، حاصل تلاش هنرمندان یزد و اصفهان، در کارگاهی با همین عنوان است که توسط نهضت مردمی پوستر انقلاب، مجمع طراحان انقلاب اسلامی اصفهان (آیه) و مجمع طراحان انقلاب اسلامی یزد(ترنج) و با همکاری حوزه هنری استان یزد برگزار گردید.
علاقمندان می توانند به این آثار را در پایگاه اینترنی نهضت به آدرس https://postermovement.ir/poster.php?lang=fa&cat_id=209  و یا در اینستاگرام، بله، گپ و سروش به آدرس @postermovement دسترسی پیدا نمایند.
گفتنی است با بارگذاری این مجموعه، تعداد آثار منتشر شده توسط توسط نهضت مردمی پوستر انقلاب، به 1322 پوستر بالغ گردیده است.
این پوسترها قابلیت چاپ در ابعاد بزرگ را دارد.
 
علاقه مندان و فعالان تشکلهای مردمی می توانند این پوستر ها را به صورت رایگان از سایت نهضت دانلود و در مجموعه های خود در معرض دید عموم قرار داده و گزارش تصویری آن را به شماره همراه 09156985988 تلگرام یا بله کنند و یا به ایمیل نهضتpostermovement.com@gmail.com منعکس نمایند.
 
 
 
برای مشاهده و دانلود پوستر ها *اینجا* کلیک کنید.
 

نظرات شما
نام: درج نظر:
پست الکترونیک:  
وب سایت:
نظر به صورت خصوصی ارسال شود  
حاصل عبارت 9+4 را در کادر روبرو وارد نمایید

  مجموعه پوسترهای فارسی / مجموعة اللوحات الإعلانیة العربیة  / Collection of English Posters   صفحه نخست / پیوندها / عضویت /ورود  
  اخبار / بچه های نهضت / تریبون / نگاه نهضت / معرفی / تقدیرها / طلیعه نهضت/ اساسنامه نهضت / قوانین و مقررات